• Sportovní hala

• Moderní sportovní zařízení s cvičící plochou 40 x 24 metrů, výškou stropu 7 - 11 metrů, vlyskovou podlahou a tribunou pro 800 diváků. Je vybavena veškerým gymnastickým nářadím v přilehlé nářaďovně, světelnou tabulí, sklápěcími koši na basketbal, komentátorským stanovištěm na ochozu a vertikálním stíněním proti slunci.

Součástí haly nové fitcentrum, sauna s ochlazovacím bazénem a odpočívárna. Samozřejmostí je standardní zázemí jako jsou šatny, sprchy, kabinety pro učitele Tv, občerstvení apod.

• Atletické hřiště

• V roce 2009 byla realizována výstavba víceúčelového školního hřiště s umělým tartanovým povrchem. Rozkládá se v příjemném prostředí za sportovní halou.

Kromě kratšího běžeckého oválu má dva sektory pro skok daleký, sektor pro skok vysoký a vrh koulí. Běžecká sprinterská čtyřdráha má 80 m. Centrální hřiště má dva kurty na volejbal, hřiště na házenou, basketbal, tenis a malou kopanou.

• Stará tělocvična

• Zařízení pro sportovní gymnastiku, aerobik a kondiční cvičení je situováno v původní budově školy. Rozměry 18 x 10 metrů, výška stropu 5,5 metru, podlaha je umělohmotná. Tělocvična je vybavena základním gymnastickým nářadím.

Je využívána pro výuku tělesné výchovy 1. a 2. ročníku. V odpoledních hodinách zde probíhá "Atletika pro děti" a "Sportuj ve škole".

• Posilovna
        • Je umístěna ve sportovní hale. Součástí je více než 20 posilovacích strojů, určených pro zlepšení fyzické kondice dětí. Pravidelně je využívána v hodinách tělesné výchovy. V měsícíh říjen až duben je provozována pro veřejnost.

• Sauna
        • Součástí sportovní haly je finská sauna pro deset dospělých lidí. K jejímu zázemí patří ochlazovací bazének, sprchy a odpočívárna. Sauna je v provozu v "halové sezóně" (říjen až duben) a využít ji mohou jak žáci a zaměstnanci školy, tak široká veřejnost.

• Oddychový park
        • K relaxaci slouží parková zeleň s lavičkami, stůl na stolní tenis, polyfunkční hřiště s umělým povrchem pro streetball, nohejbal, vybíjenou, soft-tenis, 18 drah minigolfu, pískový kurt na beach volejbal, zahradní člověče nezlob se a skákací panáci pro nejmenší. K dokončení zbývá zbudovat velké zahradní šachy.