• Povinně zveřejňované informace

• Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště zveřejňuje v souladu s ustanovením § 5 odst. 1 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění, a vyhláškou č. 442/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, kterou se stanoví struktura informací zveřejňovaných o povinném subjektu způsobem umožňujícím dálkový přístup, v platném znění, následující informace:

1. Název

2. Důvod a způsob založení

• zřizovatel školy: Město Bojkovice
        • důvod založení: Škola je příspěvková organizace zřízená obcí Bojkovice. Poskytuje základní vzdělávání.

3. Organizační struktura

statutárním orgánem školy je ředitel školy, který je jmenován a odvoláván podle školského zákona.

vedoucí zaměstnanci a zaměstnanci oprávněni organizovat a řídit dle Organizačního řádu Základní školy T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště

složky organizace:

skola(zavináč)zsbojkovice.cz

4.7. ID datové schránky

ddc4cmi

5. Případné platby lze poukázat na účet:

Raiffeisen Bank (1025428542/5500)

6. IČ

7. DIČ

škola není plátcem daně

8. Dokumenty

8.1. Seznamy hlavních dokumentů

Dokumenty jsou k dispozici v v kanceláři školy.

8.2. Rozpočet

Rozpočet je k dispozici v v kanceláři školy a na webu zřizovatele bojkovice.cz

9. Žádosti o informace

Podmínky a způsob poskytování informací stanoví zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.
        Místo a způsob k získání informací: ústní podání v kanceláři školy, telefonicky, písemně, elektronicky.

Žádost lze formulovat volně a doručit osobně, prostřednictvím pošty na adresu sídla školy nebo elektronicky na adresu: skola(zavináč)zsbojkovice.cz  s uvedením údajů: identifikace žadatele, předmět žádosti, způsob vyzvednutí informace, datum a podpis.

10. Příjem žádostí a dalších podání

Místo a způsob: ústní podání v úředních hodinách nebo po předchozí domluvě v kanceláři školy, telefonicky, písemně, elektronicky.

11. Odvolání proti rozhodnutí

Odvolání proti rozhodnutí ředitele se podává ve lhůtě 15 dnů od jeho oznámení. Lhůta pro odvolání počíná běžet ode dne následujícího po oznámení rozhodnutí. Odvolání se podává u ředitele základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště a rozhoduje o něm Krajský úřad Zlínského kraje.

12. Formuláře

Všechny formuláře lze získat v tištěné podobě v úředních hodinách v kanceláři školy případně elektronickou formou, některé jsou k dispozici na webových stránkách školy v odkazu zsbojkovice.cz/dokumenty

13. Popisy postupů – návody pro řešení životních situací

Platné a účinné znění správního řádu na portálu veřejné zprávy

14. Předpisy

Zákon 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon)
        Zákon 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících
        Zákon 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
        Zákon 500/2004 Sb., správní řád
        vše ve znění pozdějších zákonů

Vyhláška č. 48/2005 Sb.Vyhláška o základním vzdělávání a některých náležitostech plnění povinné školní docházky
        Vyhláška č. 107/2005 Sb.Vyhláška o školním stravování

15. Úhrady za poskytování informací

15.1. Sazebník úhrad za poskytování informací

Sazebník úhrad za poskytování informací

16. Licenční smlouvy

16.1. Vzory licenčních smluv

V současné době Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště žádné licenční smlouvy neposkytuje.

16.2. Výhradní licence

V současné době Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště žádné výhradní licence neposkytuje.

17. Výroční zpráva podle zákona č. 106/1999 Sb.

Výroční zpráva je k dispozici na https://zsbojkovice.edupage.org/a/vyrocni-zpravy

Poskytnuté informace:

Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště zatím nevydala dle zákona 106/1999 Sb. žádné informace.