Do volejbalové sezony vstoupila senzačně družstva Starého Města, která suverénně ovládla Okresní kolo volejbalu dívek a chlapců. Sportovní hala Zdeňka Ogrodníka se tak 16. dubna stala svědkem jejich triumfu.
Jak hoši, tak děvčata si lehce poradili s týmy z Bánova i Bojkovic a zajistili si postup do kraje, který se koná 29. května. Hrálo se na dva hrané sety a z důvodu mimořádné účasti dívčích týmů se nakonec okresní kolo protáhlo až do třetí hodiny odpolední. Mezi chlapci krásným druhým místem potěšili domácí Bojkovice a poslední umístění na bedně zůstalo hráčům z Bánova. Volejbalistky si sáhly na dno svých sil, neboť všechny zápasy odehrály pouze v šesti, a na „vystřídání“ si tak musely počkat až do závěrečného písknutí. Věříme však, že odměna v podobě druhého místa za to stála. Děkujeme nejen našim děvčatům, ale i ostatním týmům, z nichž bronz putoval opět do Bánova. Tak naladit formu a v kraji opět na viděnou!