• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2020/2021

      • Klára Juřeníková
      • Král pravopisu
      • Školní kolo
      • Český jazyk a literatura
      • Jan Kolařík
      • Král pravopisu
      • Školní kolo
      • Český jazyk a literatura
      • Adam Kalík
      • Král pravopisu
      • Školní kolo
      • Český jazyk a literatura
      • Michaela Kalivodová
      • Král pravopisu
      • Školní kolo
      • Český jazyk a literatura
    • 2019/2020

      • Beáta Matějíková
      • 1. místo
      • Spěchej pomalu
      • Krajské kolo
      • Český jazyk a literatura
      • Petr Gavenda
      • 3. místo
      • Pangea
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Matěj Formánek
      • 8. místo
      • Pangea
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Denisa Šupáková
      • 9. místo
      • Pangea
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Kristýna Urbánková
      • 16. místo
      • Pangea
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Miriam Veselá
      • 20. místo
      • Pangea
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Veronika Křížová
      • výborný výsledek
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Obecné studijní předpoklady
      • Šimon Chmela
      • výborný výsledek v ČJ
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Obecné studijní předpoklady
      • Jan Josefík
      • 4. místo
      • Přírodovědný klokan
      • Okresní kolo
      • Přírodopis
      • Beáta Matějíková
      • 10. místo
      • Konverzační soutěž v AJ
      • Okresní kolo
      • Anglický jazyk
      • Kateřina Gavendová
      • 6. místo (9. roč)
      • Zeměpisná olympiáda
      • Okresní kolo
      • Zeměpis
      • Jan Ondrušek
      • 9. místo (6. roč)
      • Zeměpisná olympiáda
      • Okresní kolo
      • Zeměpis
      • Eliška Křížová
      • 6. místo
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Okresní kolo
      • Český jazyk a literatura
      • Přemysl Holínský
      • 6. místo (9. roč)
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Aleš Hanáček
      • 6. místo (8. roč)
      • Víc hlav, víc rozumu
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Miriam Veselá
      • 8. místo
      • Chemická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Chemie