• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • 2016/2017

      • Zuzana Bařáková
      • 4. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Martin Fiala
      • 8. místo
      • Biologická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Přírodopis
      • Natálie Fojtíková
      • 1. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Okresní kolo
      • Matematika
      • Kateřina Gavendová
      • 3. místo
      • Zeměpisná olympiáda
      • Okresní kolo
      • Zeměpis
      • Matyáš Chovanec
      • 1. místo ve sprintu
      • Atletická olympiáda
      • Okresní kolo
      • Atletika
      • Chlapci a dívky 4. a 5. ročníku
      • 2. místo
      • Okresní finále ve vybíjené
      • Okresní kolo
      • Vybíjená
      • Dita Zimčíková
      • Nejlepší sportovec prvního stupně 2016/17
      • Školní kolo
      • Atletika
      • Viktor Michalec
      • 1. místo
      • O nejlepšího šplhounka
      • Školní kolo
      • Šplh
      • Natálie Michalčíková
      • 6. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Domácí kolo
      • Matematika
    • 2015/2016

      • Kateřina Hledíková
      • Olympiáda v českém jazyce
      • Celostátní kolo
      • Český jazyk
      • Kateřina Hledíková, Adéla Zábojníková
      • Pangea
      • Celostátní kolo
      • Matematika
      • Ondřej Nebesař
      • 1. místo
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Gabriela Malých, Kateřina Páralová, Radim Kundrata, Michal Sechovec
      • 4. místo
      • Dopravní výchova
      • Krajské kolo
      • Dopravní výchova
      • Nikola Svozilová
      • 1. místo
      • Testování SCIO
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Radim Kundrata
      • 3. místo
      • Fyzikální olympiáda
      • Krajské kolo
      • Fyzika
      • Radim Kundrata
      • 10. místo
      • Chemická olympiáda
      • Krajské kolo
      • Chemie
      • Natálie Fojtíková
      • 1. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Natálie Fojtíková
      • 1. místo
      • Testování SCIO (6. třídy + primy)
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Michaela Gagová
      • 4. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Krajské kolo
      • Matematika
      • Nikola Svozilová
      • 5. místo
      • Sudoku - 2. stupeň
      • Krajské kolo
      • Matematika